כתיבת תוכן לאתרים

כתיבת תוכן לאתרים
אתר האינטרנט הוא תעודת הזהות של העסק. עם אתר משגשג ומוצלח תוכלו להשיג קהל לקוחות ולהניב רווחים. אז איך עושים את זה נכון?

למה אתר האינטרנט, דף הפייסבוק והאינסטגרם שלכם, אמורים להיות מרכזי השקעה רבי חשיבות? הסיבה ברורה: אלו הם הפנים שלכם בעבור הלקוחות. כיום, אי אפשר להפריז בחשיבותו של האינטרנט כמקדם ומפתח של עסק. כל עסק. הלקוח שופט ומעריך אתכם בהתאם לאתר שלכם: בין אם מדובר בעיצוב גרפי יפה ומחושב או עיצוב גרוע, ובין אם זה התוכן שיכול להיות תמציתי ומסקרן, או עמוס ולא ברור – כל אלו מעידים, בעיניי הקהל שלהם, האם אתם שווים את כספו.

התוכן כמרכיב גורלי
כמו בחיים האמיתיים, הקליפה והתוכן חשובים שניהם, אבל התוכן יותר. כל מה שיש לכם להגיד על עצמכם מתבטא בעמוד האודות המספר את סיפורכם, בדפי המידע והמאמרים, פרופיל החברה, וכמובן שבדף הבית שמקדם את פניהם באתר. אתם מראים מה אתם שווים באמצעות התוכן. כתיבה רהוטה, אסתטית ונעימה לעין, המשיבה על השאלות שהובילו את הגולשים אליכם מלכתחילה – תגרום להם להעדיף אתכם. ובימים אלה, בהם התחרות הינה כה גדולה, יש ליתרון הזה חשיבות.

טריקים ושטיקים לכתיבת תוכן טובה
אז איך כותבי התוכן עושים את מה שהם עושים? מה מכונן אתר ככתוב טוב, או גרוע? תוכלו לשפוט זאת בעצמכם לפי הקריטריונים המרכזיים הבאים:

יצירת עניין במהירות – הגולש פותח וסוגר אינספור אתרים מדי יום. אם ברצונכם להיחקק בזיכרונו, עליכם להשקיע בעיצוב מפתה שמייצג אתכם, משפטי מפתח מזמינים ותוכן משובח ואמין באתר שלכם.

Less is more – אל תחלקו את כל ה"סוכריות" בבת אחת: גרמו לגולש לשהות באתר, לשוטט בין עמודים ולהיחשף בהדרגה לכל האיכויות שלכם. כך נוצר רושם של עומק וריבוי שירותים.

אסתטיקה ודיוק – לכתיבת התוכן יש חוקים ברורים. שימוש ב"בולטים", פסקאות קצרות וזהות באורכן, כותרות מודגשות ומזמינות, תמציתיות וכתיבה מוקפדת שמותאמת לקהל היעד. אלו הם כללי ברזל.

זכרו – אין תחליף לכתיבת תוכן מצוינת. בימינו, זהו אחד מהכלים הכי חזקים שלכם להגיע להצלחה עסקית.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/rewriterz/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:29 Stack trace: #0 /home/rewriterz/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/rewriterz...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/rewriterz/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 29