כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית
אם אתם משחקים בשוק העסקי, אז אין סיכוי שלא שמעתם על כתיבה שיווקית. מדובר בכלי הכרחי מאוד עבור כל מקצוע שרוצה למקם את עצמו בין דפי האינטרנט ובכלל. אין תחליף לכתיבה שיווקית משובחת: היא משנה את החוקים בכל זירת פרסום, ועל כן, אין עסק מצליח שלא שוכר את שירותיהם של כותבי שיווק מקצועיים שדואגים לייצר רושם מקצועי ולאגור לקוחות נלהבים.

צאו מהקופסה ותנו לה בעיטה
אין "קופסה" בכתיבה שיווקית – עליכם לשבור את הכלים הפרסומיים שהכרתם עד עכשיו! לא עוד ג'ינגלים עם מנגינה מציקה, ומצד שני, לא עוד אתרי אינטרנט מלאים, רציניים ובלתי נגישים. הכתיבה השיווקית זו אומנות מדויקת: טעויות ירחיקו את הקורא, וטקסט שיווקי נכון יגרום לו לא להיות מסוגל שלא לרכוש את שירותיכם. מדוע? משום שכותבים שיווקיים מצטיינים, יודעים שאם הם יניחו שאתם החברה הטובה ביותר, ו"יכניסו" זאת לכתיבה שלהם – התוצאה תהיה מדבקת.

מה סוד הקסם?
כל מקצוען מכיר את כללי הברזל לכתיבה שיווקית, שהופכים אותה לכזאת אטקרטיבית:

כותרות מרתקות – סקרנות מגרה לקריאה (למשל: לא "שירותי החברה", אלא: "אז מה בתפריט?").

תיאורים שיווקיים – אשר מושכים את הלקוח להאמין בעסק ("אמינות", "יחס אישי", "אמינות" וכו').

ניסוח נקי – להישאר "פוליטיקלי קורט", לא להתמקד בשלילי, להיזהר שלא לפגוע באוכלוסייה כלשהי.

מקצועיות – שימוש בז'רגון המקצועי לעסק, כך שהלקוחות יתרשמו שמדובר בעסק רציני ומהימן.

תמציתיות – היכולת להעביר רעיון, מורכב ככל שיהיה, בטקסט קצר, כיפי לקריאה ומסודר.

שבירת מבנה הטקסט – טקסט אסתטי המזמין לקריאה. למשל: "בולטים", פסקאות קצרות ומדודות.

איפה פוגשים את התוכן השיווקי?
התוכן השיווקי, פנים רבות לו. הוא מתבטא באתרי האינטרנט: פרופיל החברה, אודות, דף הבית, עמודי האתר, מאמרים, שאלות ותשובות – ישנה כתיבה שיווקית כיפית, קלילה ומושכת. במקרה של דפי נחיתה, הכתיבה השיווקית הינה אמצעי קריטי לגרום ללקוח להשאיר פרטים. ניוזלטרים למייל, מצגות ובלוגים משתמשים גם הם בכתיבה שיווקית מיטבית, וזו שולחת את ידה גם בתחום הפרינט: פולדרים, ברושורים ופלאיירים.

אל תישארו מאחורי המשחק. כתיבת תוכן היא "מאסט" בתחום הקידום העסקי.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/rewriterz/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:29 Stack trace: #0 /home/rewriterz/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/rewriterz...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/rewriterz/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 29