קופירייטינג

קופירייטינג
הקופירייטר (בעברית – רעיונאי. ידעתם את זה?), הוא אדם המספק רעיונות ואחראי על ניסוח המסרים הפרסומיים בדרך יצירתית ככל שניתן. הוא עובד במחלקת הקריאייטיב של משרדי הפרסום ביחד עם הארט דיירקטור, שאחראי על עיצוב הפרסומים, ומנהל המחלקה. כיום מדובר במקצוע נוצץ ומבוקש, כי כולם מודעים לכוחו של הפרסום בעולם המודרני, מדובר לא בכוח, אלא בכוח-על.

קופירייטינג טוב – קודש ליצירתיות
הקופירייטר הטוב ביותר הינו מי שהתמקצע בתחומים רבים ומגוונים: הוא מבין איך להניע את הצרכנים לפעולה, לגרום להם לרכוש כל מוצר שהוא מפרסם, איך לדבר אליהם. הוא תופס מה הולך כיום ומה פחות. יש לו את היכולת לגבש מסר או רעיון איכותי לכדי קמפיין, ולעיתים אף לגרום לאנשים לצחוק או לדמוע, לחוש שזה בדיוק מה שהם חיפשו – להאמין לפרסומת. האמת שבפרסום תלויה באיכות הקופירייטינג, כי האמת באופן כללי אינה מוחלטת. היא בידיים הקריאייטיביות.

אז מה בעצם עושה הקופירייטר?
השאלה היותר נכונה היא מה לא:
• פרינט – מודעות בעיתון, מגזינים, פליירים, שלטי חומות
• קופי ברשת – דפי נחיתה, ניוזלטרים, באנרים, גלויות, מודעות גוגל ופייסבוק
• קופי משודר – תסריטים שיווקיים, ג'ינגלים לרדיו, פרסומות טלוויזיה
אתם וודאי מנחשים שהפרסום במובייל ובאינטרנט הינם דומיננטיים ביותר בעידן הטכנולוגי של היום, בו הפרסומות מצויות תחת האגודל של כולנו. משום התפוצה הרחבה והשימוש הבלתי נדלה בסמארטפון ובמחשב, קופירייטינג איכותי לעסק שלכם זה בדיוק מה שירים אותו ויקדם אתכם באופן קיצוני. אתר שעבר קופירייטינג טוב הוא כזה שבו המסר, העיצוב והתוכן מושחזים, בלתי נשכחים, ברורים ואסתטיים.

קופירייטר מייצר תוכן שיווקי איכותי
איך תדעו שאתם בתהליך קריאייטיבי מצוין? – כאשר המפרסמים עמם אתם עובדים מתאימים לכם קונספט איכותי ויצירתי, מבינים את הקטע שלכם ומייצגים אתכם באופן מדויק. כאשר מושקעת חשיבה רבה באתר האינטרנט שלכם, בתכניו, באופן שעליו למשוך את העין ולהיות נאמן לכם; כשכל סיסמה וסיסמה בו היא לעניין. רק כך ניתן יהיה למתג את העסק שלכם ולהבליט אותו על פני אחרים בתחרות שבשוק.

אין להפריז בערך הקופירייטינג – זה משחק חשוב בשוק הפרסומי שיכול להרים אתכם לשמיים.


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to save temporary file for atomic writing.' in /home/rewriterz/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:29 Stack trace: #0 /home/rewriterz/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/rewriterz...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/rewriterz/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 29